вверхвниз

Автохолодильник Ranger Iceberg 19L (арт. RA 8848)
- В наявності
- Код: RA8848
5 499 ₴
+380 (99) 449-45-42
Vodafone
- +380 (97) 675-85-25Київстар, (viber, telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Автохолодильник Ranger Iceberg 19L, здатен як охолоджувати, так і розігрівати продукти.
• максимальне охолодження: -3 °C;
• максимальний нагрів :60 °C.
Для зручності використання оснащений ручкою, також є плечовий ремінь.
Можливість роботи від електромережі 220V і підключення в автомобілі 12V / 24V.
• Об’єм : 19 літрів;
• Тип завантаження: зверху;
• Розмір: 35x33x46 см
• Розмір внутрішнього відсіку :18-20х24,5х38,5 см;
• Вага: 7 кг.
• максимальне охолодження: -3 °C;
• максимальний нагрів :60 °C.
Для зручності використання оснащений ручкою, також є плечовий ремінь.
Можливість роботи від електромережі 220V і підключення в автомобілі 12V / 24V.
• Об’єм : 19 літрів;
• Тип завантаження: зверху;
• Розмір: 35x33x46 см
• Розмір внутрішнього відсіку :18-20х24,5х38,5 см;
• Вага: 7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В, Мережа 24 В |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 19 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴










